+370 686 79188
info@jaunareklama.lt

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Įmonei „Agrošiltnamiai", sukurta individualaus dizaino elektroninė parduotuvė susieta su buhalterine programa Edrana, kuri skirta ūkininkams profesionalams ir daržininkams mėgėjams.

www.darzoviuseklos.lt Plačiau

Sukurta elektroninė parduotuvė su WordPress turinio valdymo sistema.

www.technikajums.lt Plačiau

Mezginių dizainerei Laura Thaiss sukurta reprezentacinė individualaus, prisitaikančio dizaino elektroninė parduotuvė su web dev turinio valdymo sistema.

www.lauratheiss.com Plačiau

Produkto ženklui "Dermamay" sukurta individualaus dizaino internetinė parduotuvė su mūsų turinio valdymo sistema web dev ir papildomais moduliais.

www.dermamay.com Plačiau

Sveikos mitybos specialistei sukurta individualaus dizaino elektroninė parduotuvė su mūsų turinio valdymo sistema web dev ir prekių krepšeliu.

www.e-godiva.com Plačiau

Elektroninė parduotuvė su individualiu dizainu, Magento TVS ir prekių sulyginimo moduliu, sukurta UAB „Bilaro“, prekiaujančiai žaidimų stalais ir jų aksesuarais.

www.zaidimustalai.lt Plačiau

Įmonei UAB „Vytis invest“, užsiimančiai vyno reikmenų  prekyba, sukurta individualaus dizaino internetinė parduotuvė su si.te Admin TVS ir prekių katalogu.

www.vytishop.lt Plačiau

UAB „TechnikaNamams.lt“, sukurta elektroninė parduotuvė su individualiu dizainu, web dev turinio valdymo sistema ir papildomais moduliais.

www.technikanamams.lt Plačiau

UAB "Reavita" prekiaujančiai biuro įranga bei raštinės reikmenimis sukurta elektroninė parduotuvė.

www.reavita.lt Plačiau

Elektroninė parduotuvė su individualiu dizainu, web dev turinio valdymo sistema, nestandartiniu prekių katalogu ir krepšeliu, sukurta UAB „Gėlių sala“.

www.gelesinternetu.eu Plačiau

Liebzwei.de internetinė parduotuvė sukurta vokietijos įmonei prekiaujančiai vaikiškais rūbeliais

www.liebawei.de Plačiau

 IĮ „Optuma“, prekiaujančiai biuro, namų baldais, sukurta elektroninė parduotuvė su si.te Admin TVS, individualiu dizainu, fotogalerija ir prekių katalogu.

www.optuma.lt Plačiau

Individualaus dizaino elektroninė parduotuvė su si.te Admin TVS sukurta UAB „By & N“, organizuojančiai ekskursijas, turus ir laisvalaikio veiklą internetu.

www.balticactivities.eu Plačiau

Sukurta elektroninė parduotuvė UAB „BNO", prekiaujančiai natūralia kosmetika. El. parduotuvei, suprojektuotas individualus dizainas su papildomais moduliais.

 

www.bionaturoaze.lt Plačiau

Leidyklai UAB „Versus aureus“, sukurta individualaus dizaino elektroninė parduotuvė su si.te.Admin turinio valdymo sistema ir papildomais moduliais.

www.versus.lt Plačiau

UAB „Margūnas“, užsiimančiai didmenine cheminių medžiagų prekyba, sukurta elektroninė parduotuvė su individualiu dizainu, si.te admin TVS ir animacijos funkcija.

www.margunas.lt Plačiau

UAB „Baltic refrigeration group", prekiaujančiai šaldymo, kondicionavimo įranga, sukurta elektroninė parduotuvė su individualiu dizainu ir papildomais moduliais.

 

www.e-brgroup.eu Plačiau

Sukurta elektroninė parduotuvė su individualiu dizainu ir web dev turinio valdymo sistema, juvelyrinių papuošalų įmonei UAB „Vertė". 

www.vertejewelry.com Plačiau

Jolantai Šiugždienei, kepančiai naminius šakočius, sukurta elektroninė parduotuvė su individualiu dizainu, web dev turinio valdymo sistema ir prekių katalogu.

www.ekosakotis.lt Plačiau

Sukurta individualaus dizaino elektroninė parduotuvė su web dev TVS AB „Specializuota komplektavimo valdyba“, prekiaujančiai statybinėmis, apšiltinimo medžiagomis.

www.a11.lt Plačiau

UAB „Butanas“, sukurta individualaus dizaino elektroninė parduotuvė su si.te Admin TVS ir pristatymo būdų pasirinkimo integracija ir registruotų vartotojų moduliu.

www.butanas.lt Plačiau

UAB „Santechnika namams“, elektroninių parduotuvių kūrimas su individualiu dizainu, web dev turinio valdymo sistema ir fotogalerija bei registruotų vartotojų moduliu.

www.santechnikanamams.lt Plačiau

Įmonei UAB „Liregus", gaminančiai bei prekiaujančiai elektros instaliacijomis, sukurta elektroninė parduotuvė su individualiu web dizainu ir mūsų TVS site.admin.

 

www.liregus.lt Plačiau

Austrų įmonei UAB „Deko ART“, užsiimančiai menais bei dizaino kūrimu, sukurta elektroninė parduotuvė su individualiu dizainu ir web dev turinio valdymo sitema.

www.dekoart.at Plačiau

Įmonei UAB „BNO“, sukurtoje individualaus dizaino elektroninėje parduotuvėje su web dev TVS, prekiaujama veido, kūno, plaukų priežiūros priemonėmis.

www.aksom.lt Plačiau

Elektroninė parduotuvė su individualiu dizainu, web dev TVS ir fotogalerija, sukurta UAB „Impresija“, prekiaujančiai moteriškais apatiniais, pėdkelnėmis bei kojinėmis.

www.impresija.lt Plačiau

UAB „Eurokornus“, pardavinėjančiai itališkus maisto produktus,elektroninių parduotuvių kūrimas su individualiu dizainu, web dev TVS ir papildomais moduliais.

www.buongiorno.lt Plačiau
Susisiekite
Atsakysime į rūpimus klausimus
Susisiekite
Siųsti