+370 655 69967
info@jaunareklama.lt

Elektroninių parduotuvių kūrimas


Elektroninė parduotuvė
  yra viena iš populiarėjančių sričių, kuri padeda pasiekti klientą bet kuriame Lietuvos ar pasaulio taške nereikalaudama didelių investicijų. Priklausomai nuo internetinės parduotuvės apimties ir poreikių klientams pasiūlome geriausiai jų poreikius atitinkančią turinio valdymo sistemą. Dirbame su savo kurta WebDev, atviro kodo Word Press, Open Cart, Presta Shop turinio valdymo sistemomis.

Tačiau nereikia pamiršti, kad vien tik susikurti elektroninės parduotuvės neužtenka. Reikia su ja nuolatos dirbti, pritaikyti naujiems klientų poreikiams, marketingo strategijoms. Tam siūlome papildomas paslaugas susijusias su elektroninės parduotuvės priežiūra ir vystymu. Plačiau skaitykite čia »

Sukurta elektroninė parduotuvė su unikaliu dizainu maisto papildais prekiaujančiai įmonei UAB "Amberfarma".

www.nakvisa.lt Plačiau

UAB "Estelė" sukurta individualaus dizaino elektroninė parduotuvė su mūsų turinio valdymo sistema web dev ir prekių krepšeliu.

www.estele.eu Plačiau

Sukurta elektroninė parduotuvė su individualiu dizainu naudojant Open Cart turinio valdymo sistemą.

www.knygulangas.lt Plačiau

Sukurta internetinė parduotuvė su individualiu dizainu UAB "Insema" atstovaujančiai Mylingerie brandą.

www.mylingerie.lt Plačiau

Elektroninė parduotuvė su individualiu, prisitaikančiu dizainu, web dev turinio valdymo sistema, sukurta Automes prekiaujančiai automobilio plovimo, valymo įranga.

www.automes.lt Plačiau

Įmonei Sportturas, sporto, turizmo ir laisvalaikio prekių prekyba, sukurta individualaus dizaino internetinė parduotuvė su Web Dev TVS ir prekių katalogu.

www.sportturas.lt Plačiau

Įmonei „Agrošiltnamiai", sukurta individualaus dizaino elektroninė parduotuvė susieta su buhalterine programa Edrana, kuri skirta ūkininkams profesionalams ir daržininkams mėgėjams.

www.darzoviuseklos.lt Plačiau

Prekinio ženklo Stylish Paw kūrėjai Rasai Stasionienei,sukurta reprezentacinė individualaus, dizaino elektroninė parduotuvė su web dev TVS.

www.stylishpaw.com Plačiau

Sukurta mini elektroninė parduotuvė su Word Press turinio valdymo sistema.

www.sweepovac.lt Plačiau

Sukurta elektroninė parduotuvė su WordPress turinio valdymo sistema.

www.technikajums.lt Plačiau

Mezginių dizainerei Laura Thaiss sukurta reprezentacinė individualaus, prisitaikančio dizaino elektroninė parduotuvė su web dev turinio valdymo sistema.

www.lauratheiss.com Plačiau

UAB „Estelė“, sukurta elektroninė parduotuvė su individualiu dizainu, web dev turinio valdymo sistema ir papildomais moduliais.

www.svaravisada.lt Plačiau

Sveikos mitybos specialistei sukurta individualaus dizaino elektroninė parduotuvė su mūsų turinio valdymo sistema web dev ir prekių krepšeliu.

www.e-godiva.com Plačiau

Elektroninė parduotuvė su individualiu dizainu, Magento TVS ir prekių sulyginimo moduliu, sukurta UAB „Bilaro“, prekiaujančiai žaidimų stalais ir jų aksesuarais.

www.zaidimustalai.lt Plačiau

Įmonei UAB „Vytis invest“, užsiimančiai vyno reikmenų  prekyba, sukurta individualaus dizaino internetinė parduotuvė su si.te Admin TVS ir prekių katalogu.

www.vytishop.lt Plačiau

UAB „TechnikaNamams.lt“, sukurta elektroninė parduotuvė su individualiu dizainu, web dev turinio valdymo sistema ir papildomais moduliais.

www.technikanamams.lt Plačiau

UAB "Reavita" prekiaujančiai biuro įranga bei raštinės reikmenimis sukurta elektroninė parduotuvė.

www.reavita.lt Plačiau

Elektroninė parduotuvė su individualiu dizainu, web dev turinio valdymo sistema, nestandartiniu prekių katalogu ir krepšeliu, sukurta UAB „Gėlių sala“.

www.gelesinternetu.eu Plačiau

Liebzwei.de internetinė parduotuvė sukurta vokietijos įmonei prekiaujančiai vaikiškais rūbeliais

www.liebzwei.de Plačiau

Individualaus dizaino elektroninė parduotuvė su Site.admin TVS sukurta Boatshop.lt, valčių, priekabų, variklių bei įvairios specialios įrangos pardavėjams.

www.boatshop.lt Plačiau

 IĮ „Optuma“, prekiaujančiai biuro, namų baldais, sukurta elektroninė parduotuvė su si.te Admin TVS, individualiu dizainu, fotogalerija ir prekių katalogu.

www.optuma.lt Plačiau

Individualaus dizaino elektroninė parduotuvė su si.te Admin TVS sukurta UAB „By & N“, organizuojančiai ekskursijas, turus ir laisvalaikio veiklą internetu.

www.balticactivities.eu Plačiau

Norvegijos įmonei užsiimančiai baseinų įrengimu, sukurta individualaus dizaino elektroninė parduotuvė su turinio valdymo sistema WebDev.

www.bassengbygg.no Plačiau

Leidyklai UAB „Versus aureus“, sukurta individualaus dizaino elektroninė parduotuvė su si.te.Admin turinio valdymo sistema ir papildomais moduliais.

www.versus.lt Plačiau

UAB „Margūnas“, užsiimančiai didmenine cheminių medžiagų prekyba, sukurta elektroninė parduotuvė su individualiu dizainu, si.te admin TVS ir animacijos funkcija.

www.margunas.lt Plačiau

UAB „Baltic refrigeration group", prekiaujančiai šaldymo, kondicionavimo įranga, sukurta elektroninė parduotuvė su individualiu dizainu ir papildomais moduliais.

 

www.e-brgroup.eu Plačiau

Įmonei UAB „Baltic Bike Travel", prekiaujančiai dviračiais ir jų įranga, sukurta elektroninė parduotuvė su individualiu web dizainu ir mūsų TVS Web Dev.

www.duratai.com Plačiau

Sukurta elektroninė parduotuvė su individualiu dizainu ir web dev turinio valdymo sistema, juvelyrinių papuošalų įmonei UAB „Vertė". 

www.vertejewelry.com Plačiau

UAB „Butanas“, sukurta individualaus dizaino elektroninė parduotuvė su si.te Admin TVS ir pristatymo būdų pasirinkimo integracija ir registruotų vartotojų moduliu.

www.butanas.lt Plačiau

UAB „Santechnika namams“, elektroninių parduotuvių kūrimas su individualiu dizainu, web dev turinio valdymo sistema ir fotogalerija bei registruotų vartotojų moduliu.

www.santechnikanamams.lt Plačiau

Įmonei UAB „Liregus", gaminančiai bei prekiaujančiai elektros instaliacijomis, sukurta elektroninė parduotuvė su individualiu web dizainu ir mūsų TVS site.admin.

 

www.liregus.lt Plačiau

UAB „Eurokornus“, pardavinėjančiai itališkus maisto produktus,elektroninių parduotuvių kūrimas su individualiu dizainu, web dev TVS ir papildomais moduliais.

www.buongiorno.lt Plačiau

Sukurta elektroninė parduotuvė UAB „BNO", prekiaujančiai natūralia kosmetika. El. parduotuvei, suprojektuotas individualus dizainas su papildomais moduliais.

 

www.bionaturoaze.lt Plačiau

UAB "Merlana" užsiimančiai santechnikos ir metalo prekių pardavimu, sukurta internetinė elektroninė parduotuvė su turinio valdymo sistema Site.admin.

www.merlana.lt Plačiau
Susisiekite
Atsakysime į rūpimus klausimus
Susisiekite
Siųsti