+370 655 69967
info@jaunareklama.lt

Interneto svetainių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas - sudėtingas, kelių etapų procesas. Suderinę Jūsų norus ir dizainerių įžvalgas, randame tinkamiausią interneto puslapio vizualinį sprendimą (neribodami dizaino variantų skaičiaus) atsižvelgdami tiek į paieškos sistemų reikalavimus, tiek į  marketinginius dalykus.

Antras etapas -  internetinio puslapio programavimas. Įdiegiame pasirinktinai mūsų kurtą (webdebv) ar atviro kodo (Word Press, Open Cart ar Presta Shop) turinio valdybo sistemą. Prieš publikuojant jį testuojame ir vartotojui pateikiame tik korektiškai veikiantį, be klaidų funkcionuojantį variantą. Plačiau apie internetinės svetainės kūrimo etapus, galite pasiskaityti čia »

Taip pat siūlome pilną Jūsų internetinės svetainės priežiūrą - tekstinės medžiagos kūrimą (taip pat stilistinį redagavimą, reguliarų atnaujinimą, vertimus įvairiomis kalbomis),  fotografavimo (taip pat retušavimo, koliažų kūrimo) bei SEO paslaugas.

VšĮ "Gydymas judesiu" sukurtas internetinis puslapis su individualiu prisitaikančiu (responsive) dizainu.

www.gydymasjudesiu.lt Plačiau

Mokymo įstaigai Panevėžio kolegija sukurtas internetinis puslapis/portalas su individualiu dizainu naudojant turinio valdymo sistemą WordPress.

www.panko.lt Plačiau

Sukurtas įmonių grupės UAB "Kamida Group" internetinis puslapis reprezentuojantis įmonės veiklas.

www.kamidagroup.lt Plačiau

Spaustuvei "Taurapolis" sukurta interneto svetainė su individualiu prisitaikančiu dizainu bei įdiegta turinio valdymo sistema WebDev.

www.taurapolis.lt Plačiau

Sukurta interntinė svetainė su Word Press turinio valdymo sistema.

www.statida.lt Plačiau

Įmonei UAB "Corsan" sukurta interneto svetainė su individualiu prisitaikančiu dizainu bei įdiegta turinio valdymo sistema WebDev.

www.corsan.lt Plačiau

Įmonei UAB "Guolių era" sukurta internetinė svetainė su individualiu prisitaikančiu dizainu bei įdiegta turinio valdymo sistema WebDev.

www.guoliuera.lt Plačiau

Įmonei UAB „AGRA Corporation“, užsiimančiai javų auginimų, sukurta internetinė svetainė su Web Dev turinio valdymo sistema ir parduodamos įrangos katalogu.

www.agra-farms.com Plačiau

Įmonei UAB "Soterus" užsiimančiai darbų sauga sukurta reprezentacinė svetainė.

www.soterus.lt Plačiau

Sukurta interntinė svetainė su Word Press turinio valdymo sistema.

www.neknark.lt Plačiau

Sukurta internetinė svetainė įmonei "Straujos prekybos sistemos".

www.sps.lt Plačiau

Internetinių svetainių kūrimas privačiai klinikai „Narmeda". Šiai svetainei sukurtas individualus dizainas su Word Press turinio valdymo sistema.

www.narmeda.lt Plačiau

Sukurta internetinė svetainė, kuri skirta pristatyti maisto papildą Herbastress

www.herbastress.lt Plačiau

Sukurta internetinė svetainė naudojant WordPress turinio valdymo sistemą.

www.vokiskosplovyklos.lt Plačiau

Įmonei UAB „Jusena“, prekiaujančiai dovanomis, sukurta internetinė svetainė su OpenCart turinio valdymo sistema ir fotogalerija.

www.jusena.lt Plačiau

Įmonei UAB "Agrochemijos paslaugų centras" sukurta internetinė svetainė su prisitaikančiu (responsive) dizainu bei flash animacija.

 

www.apc.lt Plačiau

UAB „Baltuvos projektai“, užsiimančiai kelių ženklinimu, sukurta internetinė svetainė su Word Press turinio valdymo sistema, individualiu dizainu ir fotogalerija.

www.baltuva.eu Plačiau

Sukurta internetinė svetainė su individualiu, prisitaikančiu dizainu ir WebDev TVS įmonei tiekiančiai šaldymo, technologinę ir prekybinę įrangą maisto pramonei.

www.daytongroup.lt Plačiau

Alytaus visuomenės sveikatos biurui, sukurta individualaus dizaino svetainė su turinio valdymo sistema WebDev.

www.alytausvsb.lt Plačiau

Įmonei UAB “Mudu abudu”, sukurta pristatomoji svetainė su turinio valdymo sistema Word Press.

www.coctailaudio.lt Plačiau

Norvegijos odontologijos klinikai, sukurta indivudualaus dizaino pristatomoji svetainė su WebDev turinio valdymo sistema ir galerija.

www.sondretannhelse.no Plačiau

Danijos įmonei "Amabyg", užsiimančiai statybos darbais, sukurta pristatomoji internetinė svetainė su WordPress turinio valdymo sistema.

www.amabyg.dk Plačiau

UAB "Eltronika" internetinių individualių svetainių kūrimas su turinio valdymo sistema WebDev ir fiksuotu šoniniu meniu.

www.eltronika.lt Plačiau

Įmonei Kauno kaminai, gaminančiai ir montuojiančiai nerūdijančio plieno dūmtraukių sistemas, sukurta pristatomoji ineterneto svetainė su WebDev TVS.

www.kaunokaminai.lt Plačiau

Įmonei "Kiemo projektai" sukurta internetinė svetainė su individualiu prisiitaikančiu dizainu, mūsų turinio valdymo sistema web dev bei nuotraukų galerijomis.

www.kiemoprojektai.lt Plačiau

Suprogramuota aromatingo, natūralaus ir maistingo Klovinių pievų medaus pristatomoji svetainė.

www.kloviniumedus.lt Plačiau

UAB "Izola" sukurta individuali, prisitaikanti pristatomoji svetainė su turinio valdymo sistema WebDev ir atliktų darbų katalogu.

www.izola.lt Plačiau

Įmonei UAB “CeMex Farma”, atstovaujančiai prekės ženklą Ellamé, sukurtas internetinis puslapis su individualiu dizainu bei turinio valdymo sistema Webdev.

www.ellame.eu Plačiau

Įmonei UAB „Lindo" teikiačiai skalbimo ir patalynės nuomos paslaugas, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu bei web dev turinio valdymo sistema.

 

www.lindo.lt Plačiau

UAB "KEMDA group", užsiimančiai tarptautiniu krovinių pervežimu, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu bei mūsų turinio valdymo sistema WebDev.

www.kemda.eu Plačiau

UAB „Baltic Larus“ internetinė svetainė su individualiu dizainu pristatanti "Lapino puota" bei "Kitchen me" prekės ženklus.

www.balticlarus.lt Plačiau

Krovinių pervežimu vakarų Europoje užsiimančiai KAMIDA logistics, sukurta pristatomoji individualaus diziano svetainė su turinio valdymo sistema WebDev.

www.kamidalogistics.lt Plačiau

Mūro blokų „Arko“ įmonei, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu, mūsų web dev turinio valdymo sistema bei naujienų moduliais ir skaičiuokle.

www.arko.lt Plačiau

Įmonei UAB „Transvora", užssiimančiai  krovinių pervežimu Europoje ir už jos ribų, sukurtas internetinis puslapis su individualiu web dizainu bei papildomais moduliais.

www.transvora.lt Plačiau

Sukurta internetinė svetainė su individualiu, prisitaikančiu dizainu ir si.te Admin TVS įmonei užsiimančiai metalo gaminių prekyba UAB „Ginorio prekyba“. 

www.ginoris.lt Plačiau

Logistikos ir ekspedijavimo paslaugas teikiančiai įmonei UAB „Kamida", sukurta internetinė svetainė su web dev turinio valdymo sistema. Atlikti tik programavimo darbai.

 

www.kamida.lt Plačiau

UAB „Domoflor" įmonei, užsiimančiai didmenine prekyba durpių substratais, sukurtas internetinis puslapis su  individualiu WEB dizainu ir papildomais moduliais.

 

www.domoflor.lt Plačiau

Įmonei UAB "Arselina", užsiimančiai keleivių vežimu, sukurta internetinė svetainė su prisitaikančiu (responsive) dizainu ir WebDev TVS.

www.arselina.lt Plačiau

Įmonei „Taubaldis“, užsiimančiai baldų gamyba, sukūrėme internetinę svetainę su individualiu dizainu, web dev turinio valdymo sistema ir papildomais moduliais.

www.taubaldis.lt Plačiau

Įmonei UAB „Milda“, užsiimančiai didmenine bei mažmenine prekyba degalais, sukurta svetainė su individualiu dizainu ir si.te.Admin turinio valdymo sistema.

www.milda.lt Plačiau

Internetinė svetainė sukurta UAB „ Undena“, kuri prekiauja pramoniniais ir statybiniais dažais, sukurtas individualus svetainės dizainas su WebDev TVS ir papildomais moduliais.

www.undena.lt/ Plačiau

VšĮ „Alytaus turizmo informacijos centras“, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu, si.te.Admin turinio valdymo sistema ir papildomus modulius.

www.alytus-tourism.lt Plačiau

Automobilių servisui UAB „Robidalis“ sukūrėme internetinę svetainę su web dev turinio valdymo sistema ir individualiu dizainu bei registruotų vartotojų moduliu.

www.robidalis.lt Plačiau

Tarptautinių krovinių gabenimu užsiimančiai įmonei sukurta individualaus dizaino svetainė su turinio valdymo sitema Site.admin ir fotogalerija.

www.kazitransport.lt Plačiau

UAB „Granex“ - saulėgrąžų tiekėjai ir chalvos gamintojai, sukurtas internetinis puslapis su individualiu dizainu, nestandartiniu prekių katalogu ir naujienų moduliu.

www.granex.net Plačiau

Maisto produktų ir sausainių prekyba užsiimančiai UAB „Viktorija ir partneriai“ sukūrėme internetinę svetainę su individualiu dizainu ir WebDev turinio valdymo sistema.

www.victory.lt Plačiau

Įmonei UAB „Mudu abudu“, prekiaujančiai audio ir video aparatūra, sukurtas internetinis puslapis su WebDev TVS, individualiu dizainu ir nestandartiniu prekių katalogu.

www.klipsch.lt Plačiau

Internetinių svetainių kūrimas, "Darbas Vilkikams", įdarbinančiai Lietuvos ir kitų Rytų Europos šalių vežėjus, galinčius vežti užsakovų krovinius visoje Europoje. 

www.darbasvilkikams.lt Plačiau

UAB „Licatrans“ įmonei, sukurta internetinė svetainė su individualiu, prisitaikančiu dizainu, si.te admin turinio valdymo sistema ir interaktyviu žemėlapiu.

www.licatrans.lt Plačiau

UAB „Dalista“, teikiančiai įvairias statybos paslaugas, sukurta internetinė svetainė su Web Dev turinio valdymo sistema ir individualiu dizainu.

www.dalista.lt Plačiau

Logistikos paslaugas teikiančiai UAB „Klovima“ suprogramuota svetainė su web dev turinio valdymo sistema.

www.klovima.lt Plačiau

Pramoninių projektų valdymo įmonei „Industris“, sukurta interneto svetainė su mūsų web dev turinio valdymo sistema ir individualiu web  dizainu.

www.industris.lt Plačiau

Plastikos chirurgui Ryčiui Norkui, sukurta individualaus dizaino internetinė svetainė su mobilia versija ir web dev turinio valdymo sistema. 

www.plastinesoperacijos.lt Plačiau

Įmonei "Krebas ir KO", sukurta individualaus dizaino interneto svetainė su web dev turinio valdymo sistema ir nestandartiniu prekių katalogu.

www.krebas.lt Plačiau

Įmonei „Valsena“, gaminanančiai programuojamus elektroninius prietaisus, sukurta individualaus dizaino interneto svetainė su web dev TVS ir papildomais moduliais.

www.valsena.lt Plačiau
Susisiekite
Atsakysime į rūpimus klausimus
Susisiekite
Siųsti