+370 686 79188
info@jaunareklama.lt

Interneto svetainių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas - sudėtingas, kelių etapų procesas. Suderinę Jūsų norus ir dizainerių įžvalgas, randame tinkamiausią interneto puslapio vizualinį sprendimą (neribodami dizaino variantų skaičiaus). Po to internetinis puslapis programuojamas pasirinktinai įdiegiant mūsų kurtą (webdebv ar si.te. Admin) ar atviro kodo (wordpress, Magento ar kita) turinio valdybo sistemą. Prieš publikuojant jį testuojame ir vartotojui pateikiame tik korektiškai veikiantį, be klaidų funkcionuojantį variantą. Darbams suteikiame neribotą garantiją.

Taip pat siūlome pilną Jūsų internetinės svetainės priežiūrą - tekstinės medžiagos kūrimą (taip pat stilistinį redagavimą, reguliarų atnaujinimą, vertimus įvairiomis kalbomis),  fotografavimo (taip pat retušavimo, koliažų kūrimo) bei SEO paslaugas.

Įmonei UAB "Corsan" sukurta interneto svetainė su individualiu prisitaikančiu dizainu bei įdiegta turinio valdymo sistema WebDev.

www.corsan.lt Plačiau

Sukurta internetinė svetainė įmonei "Straujos prekybos sistemos".

www.sps.lt Plačiau

Atlikti internetinės svetainės programavimo darbai įmonei UAB "Specializuota komplektavimo valdyba", kuri skirta ORRO prekės ženklo viešinimui.

www.orro.lt Plačiau

Kelionių agnetūrai sukurtas puslapis naudojant atviro kodo turinio valdymo sistemą Word Press.

www.astratravel.lt Plačiau

Sukurta internetinė svetainė, kuri skirta pristatyti maisto papildą Herbastress

www.herbastress.lt Plačiau

Sukurta internetinė svetainė naudojant WordPress turinio valdymo sistemą.

www.vokiskosplovyklos.lt Plačiau

Įmonei UAB "Soterus" užsiimančiai darbų sauga sukurta reprezentacinė svetainė.

www.soterus.lt Plačiau

Įmonei UAB "Agrochemijos paslaugų centras" sukurta internetinė svetainė su prisitaikančiu (responsive) dizainu bei flash animacija.

 

www.apc.lt Plačiau

Įmonei UAB "Guolių era" sukurta internetinė svetainė su individualiu prisitaikančiu dizainu bei įdiegta turinio valdymo sistema WebDev.

www.guoliuera.lt Plačiau

UAB „Baltuvos projektai“, užsiimančiai kelių ženklinimu, sukurta internetinė svetainė su Wordpress turinio valdymo sistema, individualiu dizainu ir fotogalerija.

www.baltuva.eu Plačiau

Danijos įmonei "Amabyg", užsiimančiai statybos darbais, sukurta pristatomoji internetinė svetainė su WordPress turinio valdymo sistema.

www.amabyg.dk Plačiau

UAB „Autoriba“, užsiimančiai automobilių trasportavimu, sukurta internetinė svetainė su Web dev turinio valdymo sistema, individualiu dizainu ir fotogalerija.

www.autoriba.com Plačiau

Įmonei "Kiemo projektai" sukurta internetinė svetainė su individualiu prisiitaikančiu dizainu, mūsų turinio valdymo sistema web dev bei nuotraukų galerijomis.

www.kiemoprojektai.lt Plačiau

Atlikti programavimo darbai.

www.kloviniumedus.lt Plačiau

Įmonei UAB “CeMex Farma”, atstovaujančiai prekės ženklą Ellamé, sukurtas internetinis puslapis su individualiu dizainu bei turinio valdymo sistema Webdev.

www.ellame.eu Plačiau

Įmonei UAB „Lindo" teikiačiai skalbimo ir patalynės nuomos paslaugas, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu bei web dev turinio valdymo sistema.

 

www.lindo.lt Plačiau

Internetinė svetainė, sukurta statybos darbus vykdančiai įmonei „A. Žilinskio ir ko“. Puslapiui kurtas individualus web dizainas, pasitelkus valdymo sistemą web dev.

www.zilinskis.com Plačiau

Internetinių svetainių kūrimas privačiai klinikai „Narmeda". Šiai svetainei sukurtas individualus dizainas su si.te.Admin turinio valdymo sistema.

www.narmeda.lt Plačiau

UAB „Baltic Larus“ internetinė svetainė su individualiu dizainu pristatanti "Lapino puota" bei "Kitchen me" prekės ženklus.

www.balticlarus.lt Plačiau

Mūro blokų „Arko“ įmonei, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu, mūsų web dev turinio valdymo sistema bei naujienų moduliais ir skaičiuokle.

www.arko.lt Plačiau

Automobilių servisui UAB „Robidalis“ sukūrėme internetinę svetainę su web dev turinio valdymo sistema ir individualiu dizainu bei registruotų vartotojų moduliu.

www.robidalis.lt Plačiau

UAB „Autotoja“, prekiaujančiai naujais automobiliais, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu, web dev TVS ir nestandartiniu prekių katalogu.

www.autotoja.lt/toyota Plačiau

UAB "KEMDA group", užsiimančiai tarptautiniu krovinių pervežimu, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu bei mūsų turinio valdymo sistema WebDev.

www.kemda.eu Plačiau

Įmonei UAB „Transvora", užssiimančiai  krovinių pervežimu Europoje ir už jos ribų, sukurtas internetinis puslapis su individualiu web dizainu bei papildomais moduliais.

www.transvora.lt Plačiau

Logistikos ir ekspedijavimo paslaugas teikiančiai įmonei UAB „Kamida", sukurta internetinė svetainė su web dev turinio valdymo sistema. Atlikti tik programavimo darbai.

 

www.kamida.lt Plačiau

UAB „Domoflor" įmonei, užsiimančiai didmenine prekyba durpių substratais, sukurtas internetinis puslapis su  individualiu WEB dizainu ir papildomais moduliais.

 

www.domoflor.lt Plačiau

Įmonei UAB "Arselina", užsiimančiai keleivių vežimu, sukurta internetinė svetainė su prisitaikančiu (responsive) dizainu ir WebDev TVS.

www.arselina.lt Plačiau

Įmonei UAB „Scandye", užsiimančiai audinių dažymu bei jų apdaila, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu bei si.te admin turinio valdymo sistema.

 

www.scandye.lt Plačiau

UAB "Baltparket", užsiimančiai parketlenčių gamyba ir prekyba, sukurtas internetinis puslapis su individualiu dizainu, WebDev TVS  ir papildomais moduliais.

www.baltparket.lt Plačiau

Internetinė svetainė sukurta UAB „ Undena“, kuri prekiauja pramoniniais ir statybiniais dažais, sukurtas individualus svetainės dizainas su WebDev TVS ir papildomais moduliais.

www.undena.lt/ Plačiau

Kaimo turizmo sodybai „Dzūkijos uoga“, sukurtas internetinis puslapis su Wordpress turinio valdymo sistema,fotogalerijos moduliu ir interaktyviu žemėlapiu.

www.kaimoturizmosodyba.eu Plačiau

VšĮ „Alytaus turizmo informacijos centras“, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu, si.te.Admin turinio valdymo sistema ir papildomus modulius.

www.alytus-tourism.lt Plačiau

UAB „Granex“ - saulėgrąžų tiekėjai ir chalvos gamintojai, sukurtas internetinis puslapis su individualiu dizainu, nestandartiniu prekių katalogu ir naujienų moduliu.

www.granex.net Plačiau

Maisto produktų ir sausainių prekyba užsiimančiai UAB „Viktorija ir partneriai“ sukūrėme internetinę svetainę su individualiu dizainu ir WebDev turinio valdymo sistema.

www.victory.lt Plačiau

Įmonei UAB „Mudu abudu“, prekiaujančiai audio ir video aparatūra, sukurtas internetinis puslapis su WebDev TVS, individualiu dizainu ir nestandartiniu prekių katalogu.

www.klipsch.lt Plačiau

UAB „Tetas“, užsiimančiai pramonės pastatų projektavimu, sukūrėmė interneto svetainę su individualiu dizainu ir mūsų turinio valdymo sistema si.te Admin.

www.tetas.lt Plačiau

UAB „Auksinė liūtė“, užsiimančiai juvelyrinių dirbinių ir bižuterijos prekyba, sukurta interneto svetainė su WebDev turinio valdymo sistema bei individualiu dizainu.

www.auksine-liute.lt Plačiau

Internetinė svetainė su individualiu, prisitaikančiu dizainu bei WebDev turinio valdymo sistema sukurta buhalterines paslaugas teikiančiai UAB „Verslo balansas".

www.verslobalansas.lt Plačiau

Įmonei UAB „Milda“, užsiimančiai didmenine bei mažmenine prekyba degalais, sukurta svetainė su individualiu dizainu ir si.te.Admin turinio valdymo sistema.

www.milda.lt Plačiau

 UAB „Profesionalios technologijos“, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu, WebDev TVS ir nestandartiniu prekių katalogu bei užklausos forma.

www.protec.lt Plačiau

UAB „Autotoja“ įmonei internetinių svetainių kūrimas su individualiu dizainu, WebDev TVS ir nestandartiniu prekių katalogu.

www.autotoja.lt/lexus Plačiau

Logistikos paslaugas teikiančiai UAB „Kauno logistikos agentūra“ sukurta internetinė svetainė, kuriai darytas individualus web dizainas su si.te.Admin TVS.

 

www.kroviniugabenimas.com Plačiau

UAB „Kauno Kalviai“, įmonei gaminanančiai metalo gaminius, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu ir si.te.Admin turinio valdymo sistema.

www.kalviai.lt Plačiau

Įmonei „Taubaldis“, užsiimančiai baldų gamyba, sukūrėme internetinę svetainę su individualiu dizainu, web dev turinio valdymo sistema ir papildomais moduliais.

www.taubaldis.lt Plačiau

Internetinių svetainių kūrimas, "Darbas Vilkikams", įdarbinančiai Lietuvos ir kitų Rytų Europos šalių vežėjus, galinčius vežti užsakovų krovinius visoje Europoje. 

www.darbasvilkikams.lt Plačiau

Įmonei UAB „Jusena“, prekiaujančiai dovanomis, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu, si.te Admin turinio valdymo sistema ir fotogalerija.

www.jusena.lt Plačiau

UAB „Noriu namo“ įmonei, užsiimančiai statybų paslaugomis, sukurta internetinė svetainė su web dev turinio valdymo sistema ir individualiu dizainu.

Plačiau

Internetinių svetainių kūrimas UAB "Žali stogai", sukurtas puslapis su individualiu dizainu, Web Dev turinio valdymo sistema ir naujienų moduliu.

www.zalistogai.lt Plačiau

UAB „Licatrans“ įmonei, sukurta internetinė svetainė su individualiu, prisitaikančiu dizainu, si.te admin turinio valdymo sistema ir interaktyviu žemėlapiu.

www.licatrans.lt Plačiau

UAB „Dalista“, teikiančiai įvairias statybos paslaugas, sukurta internetinė svetainė su Web Dev turinio valdymo sistema ir individualiu dizainu.

www.dalista.lt Plačiau

MB „Projektų asorti“, darančiai reprezentacinius filmukus bei nuotraukas, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu ir web dev turinio valdymo sistema.

www.helikopteris.lt Plačiau

Modelių agentūrai „Dm agency“, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu, web dev turinio valdymo sistema, filtrų ir naujienų moduliais.

www.deimante.lt Plačiau

Ūkininkui Tadui Cvilkui, sukurta pagal kliento pateiktą dizainą internetinė svetainė su Web Dev turinio valdymo sistema ir nestandartiniu prekių katalogu.

www.tadoukis.lt Plačiau

Sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu ir si.te Admin TVS įmonei UAB „Kemek Engineering“, diegiančiai specializuotus techninius sprendimus.

www.kemek.eu Plačiau

Vestuvinių ir proginių darbužių salonui „Tik Tau“, sukurta internetinė svetainė su si.te.Admin turinio valdymo sistema ir individualiu dizainu bei užsakymo/užklausos forma.

www.salonas-tiktau.lt Plačiau

Įmonei UAB „Cipel Baltika“, užsiimančiai žvėrelių kailių išdirbimu, sukurta internetinė svetainė su si.te Admin turinio valdimo sistema ir interaktyviu žemėlapiu.

www.cipelbaltika.lt Plačiau

UAB „Aplameta“, pardavinėjančiai metalų apdirbimo įrangą, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu, si.te Admin TVS ir papildomais moduliais.

www.aplameta.lt Plačiau

UAB „Srauta“, teikiančiai paviršių priežiūros paslaugas, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu ir si.te Admin TVS bei papildomais moduliais.

www.srauta.lt Plačiau

Įmonei UAB „Skaidrola“, likviduojančiai avarijas ir gedimus, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu, si.te Admin turinio valdymo sistema ir fotogalerija.

www.skaidrola.lt Plačiau

"Nacionalinio Transplantacijos biuro prie Sveikatos apsaugos ministerijos", sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu ir si.te.Admin turinio valdymo sistema.

www.transplantacija.lt Plačiau

Tarptautinių krovinių pervežimų įmonei UAB „Valmanas“, sukurta interneto svetainė su si.te.Admin turinio valdymo sistema ir interaktyviu žemėlapiu.

www.valmanas.lt Plačiau

UAB „Eneka“, užsiimančiai nuotekų valymų, sukurtas internetinis puslapis su individualiu, prisitaikančiu (responsive) dizainu, si.te Admin TVS ir animacija. 

www.eneka.lt Plačiau

Moterų sporto klubui „Moterų ekspresas“, sukurta internetinė svetainė su Wordpress turinio valdymo sistema, fotogalerija bei naujienų moduliu

www.moteruekspresas.lt Plačiau

UAB „Lubas“, gaminančiai rąstinius namus ir pjuvenų briketus,internetinių puslapių kūrimas su individualiu dizainu ir si.te Admin turinio valdymo sistema.

www.lubas.lt Plačiau

UAB „Vis-a-Vis“, vykdančiai pobūvių organizavimo veiklą, sukurta interneto svetainė su individualiu dizainu, si.te Admin turinio valdymo sistema ir fotogalerija.

www.visavis.lt Plačiau

UAB „Gedmira“ prekiaujančiai langais ir durimis, sukūrėme individualaus dizaino internetinį puslapį su si.te Admin turinio valdymo sistema ir fotogalerija.

www.gedmira.lt Plačiau

UAB "CIE LT Forge“, gaminančiai automobilių detales bei komplektus, sukurta individualaus dizaino internetinė svetainė su turinio valdymo sistema si.te.Admin.

 

www.cieautomotive.lt Plačiau

Lietuvos socialinių įmonių asociacijai, internetinių svetainių kūrimas su individualiu dizainu ir si.te Admin turinio valdymo sistema bei naujienų moduliu.

www.socim.lt Plačiau

Verslo konsultacijas teikiančiai VšĮ „Eurosfera“, sukurtas individualaus dizaino internetinis puslapis su si.te.Admin turinio valdymo sistema.

www.eurosfera.lt Plačiau

Internetinė svetainė su individualiu dizainu ir si.te Admin turinio valdymo sistema sukurta UAB „Lazdijų šiluma“, tiekiančiai šilumą Lazdijams ir Veisiejams.

www.lazdijust.w3.lt Plačiau

Sukurta internetinė svetainė su individualiu, prisitaikančiu dizainu ir si.te Admin TVS įmonei užsiimančiai metalo gaminių prekyba UAB „Ginorio prekyba“. 

www.ginoris.lt Plačiau

Įmonei UAB „Nerada“, užsiimančiai statybos ir remonto darbais, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu, si.te.Admin turinio valdymo sistema ir animacija.

www.nerada.eu Plačiau

Automobilių servisui UAB „CP servisas“, sukurta internetinė svetainė su individualiu web dizainu ir si.te Admin turinio valdymo sistema.

www.cpservisas.lt Plačiau

UAB „Minduvos statyba“, atliekančiai visus statybos darbus, sukurtas individualaus dizaino internetinis puslpis su si.te.Admin turinio valdymo sistema ir fotogalerija.

www.minduva.lt Plačiau

Įmonei UAB „Erteka“, tiekiančiai raižymo, poliravimo įrankius bei medžiagas, sukurta interneto svetainė su si.te Admin TVS, animacija ir individualiu dizainu.

www.glasstools.lt Plačiau

Nerūdijančio plieno apdirbimu užsiimančiai UAB „Plieno spektras“, sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu, si.te Admin TVS ir papildomais moduliais.

www.transporteriai.lt Plačiau

Internetinių svetainių kūrimas su individualiu dizainu, si.te Admin turinio valdymo sistema įmonei „Salve Sol“, užsiimančiai reklamos projektavimu ir gamyba.

www.salvesol.lt Plačiau

Įmonei UAB „Modematic“, gaminančiai (PTH) ir SMT tipų plokštes, sukurta internetinė svetainė su si.te Admin TVS, individualiu dizainu ir užsakymo/užklausos forma.

www.modematic.lt Plačiau

UAB „Sausumos laivai “, užsiimančiai krovinių visoje Europoje bei NVS šalyse, sukurtas internetinis puslapis su individualiu dizainu, si.te Admin TVS ir fotogalerija.

www.sausumos-laivai.lt Plačiau

UAB „Multimeda“, gaminančiai baldus iš masyvios beržo medienos, sukurtas individualaus dizaino internetinis puslapis su si.te Admin turinio valdymo sistema.

www.multimeda.lt Plačiau

Centralizuotos šilumos tiekėjui UAB „Raseinių šilumos tinklai“, sukurta internetinė svetainė su individualiu web dizainu ir si.te.Admin turinio valdymo sistema.

www.raseiniust.lt Plačiau

UAB „Srovėtaka“,užsiimančiai įrenginių eksploatavimu, sukurtas internetinis puslapis su si.te Admin turinio valdymo sistema, fotogalerija ir individualiu dizainu.

www.srovetaka.lt Plačiau

Intelektinę nuosavybę įregistruojančiai ir saugančiai UAB „Brainera“,sukurta internetinė svetainė su WordPress turinio valdymo sistema ir individualiu web dizainu.

www.brainera.lt Plačiau

Auksaspalvių retriverių veislynui „Berenikė“, sukurtas individualaus dizaino internetinis puslapis suweb dev turinio valdymo sistema ir fotogalerija.

www.berenike.lt Plačiau

Internetinių svetainių kūrimas su individualiu dizainu ir si.te Admin turinio valdymo sistema, statybos rangos darbus vykdančiai AB „Utenos melioracijai“.

www.utenosmelioracija.lt Plačiau

UAB „Baltic Trust Company“, sukūrėme individualaus dizaino internetinę svetainę naudodami savo turinio valdymo sistemą – web dev.

www.baltictrustcompany.lt Plačiau

Logistikos paslaugas teikiančiai UAB „Klovima“ suprogramuota svetainė su web dev turinio valdymo sistema.

www.klovima.lt Plačiau

Sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu ir web dev TVS įmonei UAB „Brūzgos dirbtuvė“, užsiimančiai lengvųjų ir krovininių automobilių padangų montavimu.

www.bruzgosdirbtuve.lt Plačiau

VšĮ „Kauno centro poliklinika“, sukurta interneto svetainė su individualiu dizainu, web dev turinio valdymo sistema ir komentarų, naujienų moduliais.

Plačiau

Pramoninių projektų valdymo įmonei „Industris“, sukurta interneto svetainė su mūsų web dev turinio valdymo sistema ir individualiu web  dizainu.

www.industris.lt Plačiau

„Kauno centro sporto mokyklai“, sukurta individualaus dizaino interneto svetainė su web dev turinio valdymo sistema, fotogalerijos ir naujienų moduliais.

www.kcsm.lt Plačiau

VŠĮ "Kvėpavimo terapijos centras", sukurta interneto svetainė su individualiu dizainu, web dev turinio valdymo sistema ir papildomais moduliais.

www.breathethelife.com Plačiau

Sukurta internetinė svetainė su individualiu dizainu ir web dev TVS įmonei UAB „Studio Shape“, teikiančiai apimčių mažinimo ir kūno formavimo procedūras.

Plačiau

Kauno Panemunės Bendruomenės centrui, sukurta interneto svetainė su individualiu dizainu, web dev turinio valdymo sistema ir papildomais moduliais.

www.panemunestakas.lt Plačiau

UAB „Tekasta“, užsiimančiai farmacinių atliekų tvarkymo paslaugomis, interneto svetainių kūrimas su individualiu dizainu ir web dev turinio valdymo sistema.

www.tekasta.lt Plačiau

Plastikos chirurgui Ryčiui Norkui, sukurta individualaus dizaino internetinė svetainė su mobilia versija ir web dev turinio valdymo sistema. 

www.plastinesoperacijos.lt Plačiau

Odontologijos klinikai „VaivaDens“, sukurtas interneto puslapis su individualiu dizainu, web dev turinio valdymo sistema ir fotogalerija.

www.vaivadens.lt Plačiau

UAB „Hi-Tech Electric“, prekiaujančiai elektros įranga, sukurtas individualaus dizaino interneto puslapis su web dev TVS ir registruotų vartotojų moduliu.

www.hitechelectric.lt Plačiau

Įmonei "Krebas ir KO", sukurta individualaus dizaino interneto svetainė su web dev turinio valdymo sistema ir nestandartiniu prekių katalogu.

www.krebas.lt Plačiau

Įmonei „Valsena“, gaminanančiai programuojamus elektroninius prietaisus, sukurta individualaus dizaino interneto svetainė su web dev TVS ir papildomais moduliais.

www.valsena.lt Plačiau

Didmenine prekyba tepalais, aušinimo skysčiais ir kt. užsiimančiai įmonei „Dasta“, sukurta interneto svetainė su web dev turinio valdymo sistema ir individualiu dizainu. 

www.dasta.lt Plačiau

UAB „Ermita“, projektuojančiai ir gaminančiai hidraulikos stotis, sukurta interneto svetainė su web dev turinio valdymo sistema, individualiu dizainu ir fotogalerija.

www.ermita.lt Plačiau
Susisiekite
Atsakysime į rūpimus klausimus
Susisiekite
Siųsti