+370 652 00988
info@jaunareklama.lt

Parduodami projektai

Individualaus, responsive (prisitaikančio) dizaino interneto svetainė su mūsų turinio valdymo sistema Web Dev. Puikiai tiks beveik visų sričių įmonėms.

www.jrdarbai.lt/envija/ Plačiau

Elektroninė parduotuvė skirta prekybai maisto produktais. Puslapiui kurtas individualus dizainas ir panaudota web dev turinio valdymo sistema bei įdiegtas prekių krepšelis.

www.223.lt/ambertom/ Plačiau

Individualaus dizaino svetainė su ypač smagiu "slaideriu", puikiai tiks įmonei užsiimančiai reklama, spauda ar modeliavimo darbais.

www.artpro.lt/ Plačiau

Spaustuvei skirta interneto svetainė su individualiu dizainu, niekada nepublikuota viešai, lengvai valdoma, galimybė įdiegti papildomų modulių.

www.223.lt/goprint/ Plačiau

Elektoninė parduotuvė, skirta įvairių daiktų prekybai, svetainės dizainą bus galima keisti paliekat esminę parduotuvės idėją.

www.erlos.lt/ Plačiau

Kvepalų elektroninė parduotuvė, bet manome, kad šiek tiek paredagavus dizainą būtų puikiai pritaikyta ir kitokio pobūdžio prekėms.

www.kvepalaijums.jrdarbai.lt Plačiau

Svetainė tinkanti statybos ar renovacijos įmonei, dar niekada nepublikuota viešai. Puslapyje galėsite pristatyti savo paslaugas ar projektus, talpinti nuotraukas.

www.223.lt/restauracija/ Plačiau

Individualaus dizaino svetainė parduodama kartu su domenu. Galimas ir atskiras domeno pardavimas. Įmonė veiklos nebevykdo.

www.energyaudit.lt Plačiau
Susisiekite
Atsakysime į rūpimus klausimus
Susisiekite
Siųsti