+370 686 79188
info@jaunareklama.lt

Profesionalus elektroninių parduotuvių kūrimas ir priežiūra

Tapkite elektroninės parduotuvės savininku neišeidami iš namų jau dabar!

 

 

 

 

Elektroninė parduotuvė – tai nesudėtingas būdas pastiprinti turimą verslą ar pradėti naują.

Elektroninių parduotuvių kūrimas
– viena iš pagrindinių mūsų specializacijų. Išnaudokite galimybę išpopuliarinti savo verslą ir uždirbti daugiau - pardavinėkite savo prekes kasdien 24 val. per parą, ištisus metus, visame pasaulyje.

Kiekviena el. parduotuvė yra unikali. Kaip ir interneto svetainėms, taip ir elektroninėms parduotuvėms pirmiausia išskirtinumo siūlome siekti pasirenkant unikalaus web dizaino kūrimo paslaugą. Web dizainas kuriamas atsižvelgiant į naujausias tendencijas, kliento poreikius, paieškos sistemų (SEO) reikalavimus, naršymo patogumą ir intuityvumą.

Internetinės parduotuvės yra kuriamos taip, kad būtų galima nesunkiai plėsti funkcionalumą.Visi kliento poreikiai/norai yra išanalizuojami ir pateikiamos įvairios alternatyvos. Tad Jūs visada turėsi iš ko rinktis.

Elektroninės parduotuvės, priklausomai nuo prekių kiekio bei kliento poreikių, yra programuojamos su OpenCart, WordPress, WebDev turinio valdymo sistemomis.

Visos trys naudojamos platformos yra draugiškos paieškos sistemoms(SEO) ir lengvai valdomos.

 


Internetinės parduotuvėse nesunkiai įdiegsime
:

 

 

 

 

 

 


Sukūrus interneto parduotuvę ji yra ištestuojama ir tik tuomet perduodama klientui. Kiekvienas klientas yra apmokamas dirbti su turinio valdymo sistema, akcentuojami svarbiausi dalykai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį talpinant informaciją.

Kitas svarbus etapas po el. parduotuvės paleidimo - tai jos priežiūra ir vystymas. Tik prižiūrimas ir vystomas web projektas neša naudą.

Turite klausimų? Susisiekite

 perziureti-atliktus-darbus