+370 686 79188
info@jaunareklama.lt

Ar pastebėjote naują "Klausimai ir atsakymai" skiltį Google maps programėlėje?


Rugpjūčio viduryje Google išleido naują funkciją Google Maps programėlei (Android operacinei sistemai) pavadintą "Klausimai ir atsakymai".

Pateikiame keletą šios naujos funkcijos aspektų, kurie bus naudingi verslo savininkas ir rinkodaros specialistams.Google maps programėlės nauja funkcija


1. Jei nematote šios funkcijos, Jums reikia atsinaujinti programėlę.

 

2. Klientai negauna pranešimų (pakolkas)


Jei vartotojas užduoda klausimą, sistema jam nepraneša apie tai, kad į jo klausimą yra atsakyta. Google pranešime yra skelbiama, kad pranešimas turėtų ateiti. Tikėkimės klaida bus greitai ištaisyta.

3. Verslo savininkas norėdamas stebėti klausimus, turės įsidiegti programėlę


Norint gauti informaciją apie klientų užduotus klausimus, įmonių savininkai privalo turėti Google žemėlapių programėlę ir žinoma turi būti prisijungę naudodami tą pačią "Google" paskyrą, kurią naudojate tvarkydami savo įrašus "Google" Mano verslas. Šio pranešimo apart Google Maps programėlės nebus rodoma. Todėl jei neturėsite šios programėlės, negalėsite atsakyti į užduotus klausimus.

4. Jūs galėsite matyti asmens, kuris uždavė klausimą profilį ir vardą.


Pradiniame ekrane, kuriame rodomi klausimai, nėra pateikiama jokios informacijos apie klausimo autorių. Tačiau norint viską pamatyti užteks tik paspausti ant užduoto klausimo ir informacija bus pateikta.

5. Klausimų iškėlimas


Kiekvieną užduotą klausimą galima įvertinti paspaudus "like". Tuomet tokie klausimai bus iškarto atvaizduojami nespaudžiant "Question & answers"


Tikiuosi, kad Google ir toliau plėtos šią funkciją, kad ji taptų naudinga tiek vartotojams, tiek ir įmonėms.