+370 686 79188
info@jaunareklama.lt

Interneto svetainių kūrimas

Jei atsidūrėte šiame puslapyje, vadinasi Jūs susirūpinote savo įvaizdžiu internete. Ir tai visai nenuostabu, nes šiame interneto amžiuje, tinklalapis atstoja įmonės vizitinę kortelę ir potencialiems klientams daug pasako apie ją. Dažnai tai būna pirmas kontaktas su įmone, todėl reikia pasistengti, kad jis nebūtų paskutinis.

Būtent tam MES ir esame, kad padėtume Jums TEISINGAI save pateikti internete.

Per daugiau nei 20 tobulėjimo metų sukūrėme per 400 įvairaus sudėtingumo ir sričių internetinių svetainių. Kiekvienas projektas mums yra vis naujas iššūkis, kurį mes su džiaugsmu priimame. Nes tai yra naujos neatrastos galimybės, nuolatinis tobulėjimas ir mūsų gyvenimas. Taip, mes tuo GYVENAME!

 

perziureti-atliktus-darbus

 

Dažnai klientams būna neaišku kaip kuriamos interneto svetainės, todėl pasistengsime supažindinti su visu kūrybiniu procesu.

 

 

6 internetinės svetainės kūrimo etapai

 


Internetinės svetainės kūrimą galime skaidyti į 6 etapus: informacijos surinkimo ir planavimo, dizaino, programavimo, testavimo, paleidimo ir vystymo.


Internetinių svetainių kūrimas, eiga

Klientų poreikių analizė. Tai kone pats svarbiausias etapas, nuo kurio priklauso, ar sklandžiai vyks tolimesni darbai. Šiame etape pirmiausia aiškinamės kliento problemas, nes tik jas identifikavus, galima pateikti sprendimus ir pasiūlyti įvairias alternatyvas problemų sprendimams.

Išsiaiškinus visus porekius ir suderinus funkcionalumą, pereinama į interneto svtainės dizaino kūrimo stadiją. Šiame etape teikiame internetinės svetainės galimus grafinius sprendimus. Visada yra pateikiama keletas skirtingų pirminio puslapio variantų, iš kurių Jūs galite rinktis. Pasirinktam grafiniam sprendimui daromos korekcijos, jei tokių reikia. Jei vis tik nutinka taip, kad nei vienas sprendimas netinkamas,  aiškinamės kas negerai ir teikiamos naujos idėjos. Ir taip suderinami visi interneto svetainės eskizai.

Patvirtinus visus svetainės dizaino maketus, perduodame estafetę programuotojams - atliekamas interneto svetainės dizaino ir funkcijų realizavimas. Programuojant naudojamos naujausios technologijos CSS3, HTML5, Jquery, Bootstrap, AJAX... Svetainių valdymui diegiame atviro kodo WordPress, OpenCart bei savo kurtą Webdev turinio valdymo sistemas.

Atlikus svetainės programavimo darbus, viskas yra ištestuojama ant skirtingų įrenginių (nešiojamų kompiuterių, planšečių, mobilių telefonų) ir naršyklių. Patikrinama, ar visos suderintos funkcijos veikia taip, kaip buvo sutarta. Pastebėtos klaidos nedelsiant šalinamos. Jas ištaisius apmokome klientą kaip dirbti su sistema. Kartu pateikiame ir instrukciją, kad visada būtų kur pažiūrėti.

Puslapio paleidimas galimas tik tuomet, kai yra sudėtas turinys. Jei Jūs turėjote seną svetainę, tai būtinai reikia nepamiršti atlikti keletos darbų. Plačiau skaitykite čia >>

 


Paleidus interneto svetainę, reikia nepamiršti, kad ją, kaip ir automobilį, reikia prižiūrėti. Būtent PALAIKYMĄ didžioji dauguma pamiršta. Svetainėje turi būti reguliariai atnaujinama informacija, išėjus naujoms naršyklėms ir jų versijoms reikia nepatingėti patikrinti, ar viskas korektiškai veikia.  Nenorite to daryti patys, patikėkite tai MUMS ir mes tuo pasirūpinsime. Daugiau informacijos apie interneto svetainių priežiurą