+370 686 79188
info@jaunareklama.lt

Įmonės firminio stiliaus kūrimas

Įmonės firminis stilius yra labai svarbus, pagal tai įmonė atpažįstama viešoje erdvėje. Dėl šios priežasties įmonės firminio stiliaus kūrimas yra atsakingas darbas, reikalaujantis laiko ir pastangų. Šis darbas visuomet pradedamas nuo logotipo sukūrimo. Tačiau logotipas dar ne viskas. Įmonės firminį stilių sudaro svetainės įvaizdis (šriftas, spalvos, nuotraukos ir pan.) vizitinės kortelės bei kiti dizaino elementai, pavyzdžiui, firminiai bloknotai, vokai ir kita. Jei norite kokybiško ir išskirtinio firminio stiliaus, kreipkite į mus.

Firminis stilius
, tai Jūsų įmonės arba teikiamos paslaugos, produkto veidas. Kad jis būtų malonus akiai ir atspindėtų įmonės veiklą bei požiūrį, kreipkitės į mus. Sukursime Jūsų poreikius atitinkantį firminį stilių.


Logotipų kūrimas


Kas yra firminio stiliaus pagrindas? Logotipas. Kuriant svetainės įvaizdį reikia pradėti nuo logotipo kūrimo, atspindinčio veiklą, kuria užsiima įmonė, jos poziciją bei pasaulėžiūrą. Logotipas atlieka ne vieną svarbią funkciją: jis turi būti paveikus, informacinis, sukuriantis ryšį tarp įmonės ir būsimo kliento, tad logotipo kūrimas yra svarbus elementas, kalbant apie visą įmonės įvaizdį, kurį kurti reikia atsakingai.