+370 655 69967
info@jaunareklama.lt

Turite internetinę svetainę ar planuojate kurtis naują? Jums tai bus naudinga.

SEO sėkmės faktorių periodinė lentelėVidinis interneto svetainiu seoSEO sėkmės faktoriai - pasitikrinkite ar Jūsų svetainė juos atitinka!

Plačiau...Kaip padidinti pardavimus elektroninėje parduotuvėje?


Internetinės elektroninės parduotuvės pardavimų skatintimasNe vienas turintis elektroninę parduotuvę kelią sau klausimą: "Tai kaip gi padidinti pardavimus?"

Ar Jūs kada nors bandėte naudoti įvairius kuponus ar kitas reklamines strategijas, siekiant padidinti pardavimus? Sakysite, kad tai visi daro ir Jūsų tai neįtakoja? Tačiau, tyrimai rodo, kad gera reklama tikrai veikia, jei yra panaudota teisingai.

Plačiau...Ko negalima pamiršti keičiant seną internetinį puslapį naujuInterneto svetainės / elektroninės parduotuvės atnaujinimasDaugelis įmonių turi vienokias ar kitokias internetines svetaines. Laikui bėgant jos pasensta tiek vizualiai, tiek ir technologiškai. Tad kas keletą metų įmonės investuoja į savo internetinio puslapio atnaujinimą. Tačiau prieš kuriant naują svetainę reikėtų įsivertinti esamos svetainės pliusus ir minusus.

Plačiau...3 priežastys, kodėl reiktų keisti internetinę svetainęInternetinės svetainės atnaujinimasJūsų internetinė svetainė yra reklamos / marketingo įrankis ir jis turi atspindėti ką jūs darote ir kas JŪS esate. Turint tai galvoje, pažiūrėkite kritiškai į savo tinklapį ar el. parduotvę. Ar ji būtent tokia? Jei ne, tada tikriausiai atėjo pats laikas pagalvoti apie naujos interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės kūrimą. Jūs nebūtinai turite iš pagrindų ją keisti, gali užtekti ir patobulinimo. Norėdami Jums padėti priimti sprendimą, pateikiame 3 priežastis, kurioms esant tikrai reiktų tai atlikti.

Plačiau...Kaip pradėti rinkti el. paštus


Kodėl verta pradėti rinkti el. pašto adresus? Internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės marketingas šiais laikais nebeapsieina be naujienlaiškių prenumeratorių rinkimo. Tai įrankis pasiekti savo tikslinį vartotoją.

Plačiau...Ar žinote kaip pateikti detalų produkto aprašymą, kad jis skatintų pardavimus?Kaip jūs pateikiate produkto aprašymą savo internetinėje svetainėje ar elektroninėje parduotuvėje, kad jie generuotų pardavimus?

Norite sužinoti arba pasitikrinti, ar teisingai viską darote?  Tuomet šis straipsnis kaip TIK JUMS.

Plačiau...Atsinaujino Google Maps - kas naujo?


Ar pastebėjote naują "Klausimai ir atsakymai" skiltį Google maps programėlėje?

Rugpjūčio viduryje Google išleido naują funkciją Google Maps programėlei (Android operacinei sistemai) pavadintą "Klausimai ir atsakymai". Pateikiame keletą šios naujos funkcijos aspektų, kurie bus naudingi verslo savininkas ir rinkodaros specialistams.

Plačiau...Susisiekite
Siųsti