+370 686 79188
info@jaunareklama.lt

Turite internetinę svetainę ar planuojate kurtis naują? Jums tai bus naudinga.

SEO sėkmės faktorių periodinė lentelėVidinis interneto svetainiu seoSEO sėkmės faktoriai - pasitikrinkite ar Jūsų svetainė juos atitinka!

Plačiau...Ko negalima pamiršti keičiant seną internetinį puslapį naujuInterneto svetainės / elektroninės parduotuvės atnaujinimasDaugelis įmonių turi vienokias ar kitokias internetines svetaines. Laikui bėgant jos pasensta tiek vizualiai, tiek ir technologiškai. Tad kas keletą metų įmonės investuoja į savo internetinio puslapio atnaujinimą. Tačiau prieš kuriant naują svetainę reikėtų įsivertinti esamos svetainės pliusus ir minusus.

Plačiau...3 priežastys, kodėl reiktų keisti internetinę svetainęInternetinės svetainės atnaujinimasJūsų internetinė svetainė yra reklamos / marketingo įrankis ir jis turi atspindėti ką jūs darote ir kas JŪS esate. Turint tai galvoje, pažiūrėkite kritiškai į savo tinklapį ar el. parduotvę. Ar ji būtent tokia? Jei ne, tada tikriausiai atėjo pats laikas pagalvoti apie naujos interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės kūrimą. Jūs nebūtinai turite iš pagrindų ją keisti, gali užtekti ir patobulinimo. Norėdami Jums padėti priimti sprendimą, pateikiame 3 priežastis, kurioms esant tikrai reiktų tai atlikti.

Plačiau...