+370 686 79188
info@jaunareklama.lt

Ko negalima pamiršti keičiant seną internetinį puslapį nauju


Daugelis įmonių turi vienokias ar kitokias interneto svetaines. Laikui bėgant jos pasensta tiek vizualiai, tiek ir technologiškai. Tad kas keletą metų įmonės investuoja į savo internetinio puslapio atnaujinimą. Tačiau prieš kuriant naują svetainę, reikėtų įsivertinti esamos svetainės pliusus ir minusus.

Svarbiausia, kad naujoji internetinė svetainė išspręstų problemas, su kuriomis susidūrėte dirbant su dabartine.  Tad atidžiai peržiūrėkite puslapį ir susirašykite viską kas šauna į galvą, nuo dizaino detalių iki funkcionalumo, kurio pasigedote. O gal lankytojai buvo išsakę kokių pastabų. Jų taip pat nepamirškite. Juk tinklalapis kuriamas, ne tik Jums, bet ir potencialiems klientams.


Mes, darydami bet kokį internetinį projektą, klausiame kliento, ar jam svarbus SEO. Sakysite, kas čia per klausimas? Na, vis tik yra tokių, kuriems vieta paieškos sistemos rezultatuose nėra svarbi, nes darbas vyksta kitokiu principu. Jei svarbu, būtinai tai akcentuokite, nes darbo procesas truputį skiriasi. Jei Jums yra svarbus randamumas paieškos sistemose, bet nežinote, kokias raktines frazes pasirinkti - nesirūpinkite, tai išsiaiškinsime mes ir pateiksime rekomendacijas.


Kitas svarbus akcentas, jau turint suprogramuotą svetainę, patalpinti informaciją. Šis darbas turi būti atliekamas itin kruopščiai. Jei tik įmanoma, perkelkite visą reikšmingą turinį iš senosios svetainės į naująją. O jei pavyktų padaryti, kad turinys būtų pasiekiamas identišku adresu, būtų visai idealu. Aišku, idealu tik tuo atveju, jei URL yra draugiškas paieškos sistemoms.  Jei  vis tik nusprendėte, kad dalies turinio reikšmingumas yra menkas, nepamirškite šių nuorodų nukreipti į panašų turinį naudojant 301 nukreipimą. Pavyzdžiui, jei turite dešimtiems metų senumo naujienų, kurios neturi išliekamosios vertės, tai tokias naujienas tiesiog nukreipkite į pagrindinę Naujienų kategoriją. Tam, kad būtų paprasčiau sugaudyti nuorodas, įsidiekite Google Analytics ir Google Webmaster, kur matysite tiek statistiką, tiek suindeksuotus puslapius ir klaidas.