+370 686 79188
info@jaunareklama.lt

Interneto svetainių bei internetinių parduotuvių priežiūra

Turite svetainę, tačiau neturite laiko talpinti informaciją ar susitvarkyti turinį pagal SEO reikalavimus? O gal puslapyje yra klaidų ir neturite, kas tai galėtų sutvarkyti? Visu tuo galime pasirūpinti MES.Nesvarbu ar svetainę kurėme mes, ar kiti, visada rasime kaip Jums padėti.

Mes teikiame tokias svetainių priežiūros paslaugas:

1. Informacijos talpinimas.


Labai svarbu bent porą kartų per mėnesį į svetainę įkelti naujos informacijos, ar pakoreguoti seną turinį, kad paieškos robotai matytų, kad svetainė gyva. Tad jei turite informacijos, bet nėra resursų, tai padarysime mes ir nesvarbu su kokia turinio valdymo sistema yra sukurtas internetinis puslapis. Mums nesvetimos šios turinio valdymo sistemos: Word Press, CMS made simple, Open Cart, Presta Shop, Magento, Joomla, MODX Revolution. O Jei neradote šiame sąraše savo, nebijokite kreiptis, nes jos visos yra panašios. Tik klientų dėka turime tokį platų žinių su skirtingomis sistemomis patirtį.

2. Vidinis SEO

(Search Engine Optimization)


Po informacijos sudėjimo - tai yra antras žingsnis, kurį būtina padaryti. Kiekvienas puslapis turi būti dedikuotas kažkokiai raktinei frazei (ar kelioms frazėms) ir turinys bei kiti nustatymai (antraštė, meta aprašymas, raktažodžiai, url adresas) turi susisieti.

 

 

 

 

 

3. Pritaikymas mobiliems įrenginiams


Turite svetainę, bet ji nepritaikyta mobiliems įrenginiams? Nedelskite ir neleiskite konkurentams mobiliuose įrenginiuose būti geresnėje pozicijoje nei Jūs vien todėl, kad internetinis puslapis nėra jiems draugiškas.

4. Techninė priežiūra.


Viskas juda į priekį: atnaujinama serverių programinė įranga, išleidžiami nauji įrenginiai, atsiranda naujų naršyklių bei jos naujinasi, turinio valdymo sistemų atsinaujinimai. Viso šito nei vienas internetinės svetainės kūrėjas negali numatyti. Dėl šių priežasčių gali atsirasti klaidų svetainėje, atvaizduoti nekorektiškai dizainą, pradėti nebeveikti kokia funkcija. Visomis šiomis problemomis pasirūpinsime MES.

5. Konsultacijos.


Negalime įsivaizduoti nei vieno projekto, kurio užsakovui nereikėtų konsultacijos. Ir tai nebūtinai yra susiję su informacijos talpinimu. Konsultuojame SEO klausimais, padedame apsispręsti dėl įvairių puslapio plėtojimo variantų, žinoma visokiariopa pagalba informacijos talpinimo klausimais ir visais kitais kurie susiję su internetinėm svetainėm ir elektronimėm parduotuvėm.


Mumis pasitiki: