+370 686 79188
info@jaunareklama.lt

3 priežastys, kodėl reikia keisti internetinę svetainę


Jūsų internetinė svetainė yra reklamos / marketingo įrankis ir jis turi atspindėti ką jūs darote ir kas jūs esate. Turint tai galvoje, pažiūrėkite kritiškai į savo internetinį puslapį. Ar jis būtent toks? Jei ne, tada tikriausiai atėjo pats laikas pagalvoti apie tinklalapio atnaujinimą. Jūs nebūtinai turite iš pagrindų jį keisti, gali užtekti ir patobulinimo.

Interneto svetainės bendravimas su lankytojuJūsų dabartinė svetainė neleidžia bendrauti su savo potencialiais klientais


Deja, bet šiais laikais internetinis įmonės veidas labai daug reiškia. Vartotojai tikisi, kad aplankę įmonės puslapį, ras naudingos informacijos. Tad talpinkite informaciją, dalinkitės ja ne tik puslapyje, bet ir socialiniuose tinkluose kaip Facebook, Twitter, Google+ ir kituose, leiskite vartotojams reikšti savo nuomonę (reitinguoti, rašyti atsiliepimus), dalintis, mėgti jūsų turinį. Tinkamai paruošta interneto svetainė padidins lankytojų, o tuo pačiu ir potencialių klientų skaičių. Šiuo metu turinys atlieka didelį vaidmenį svetainių randamumui paieškos sistemose.

Interneto svetainės kūrimui naudojamos technologijosSukurta anksčiau nei prieš 5 metus


Jei jūsų internetinė svetainė buvo kurta prieš penkerius ar daugiau metų, ji greičiausiai nėra pritaikyta dideliems ekranams ar nešiojamiems įrenginiams kaip mobilūs telefonai ar planšetiniai kompiuteriai. Jau daugiau nei prieš metus Google paieškos sistemos kūrėjai pasauliui pranešė, kad paieškos rezultatai mobiliuose įrenginiuose bus išvedami atsižvelgiant į tai, ar tinklalapis yra pritaikytas mobiliems įrenginiams (turi mobilią versiją ar responsive dizainą) ar ne. Tad jei dar nesuspėjote to padaryti, būtų pats laikas, nes vis daugiau vartotojų informacijos ieško būtent naudojant mobilius įrenginius.

Internetinė svetainė su katalogu Internetinė svetainė Internetinė svetainė papildams

Internetinės svetainės informacijos naudaInternetinė svetainė nepasako visko apie Jus


Sukūrus svetainę, kaip patirtis rodo, daugelis ją pamiršta neribotam laikui. Tad pažiūrėkite kritiškai, ar Jūsų internetinė svetainė tinkamai pristato kas jūs esate. Gal per tuos kelerius metus pasikeitė veiklos kryptys, gal pradėjote gaminti naujus gaminius, gal būt iš mažos įmonės tapote didele, bet apie tai niekas nežino? Vartotojai nemėgsta ilgai ieškoti informacijos apie įmonę, jei nebus paliktas geras pirmas įspūdis. Bet nereikia pamiršti, kad ne tik informacija pristato įmonę, bet ir vaizdas. Todėl jei vartotojas užsuks į jūsų puslapį, kuris dvelks seniena, nesitikėkite, kad jis ilgai užsibus. Kiekvienam atėjus į tokį puslapį, pirma mintis, kuri ateina į galvą, kad įmonė vos kruta. O su tokia nelabai kas nori turėti reikalų.

Tikiuosi, kad perskaitę šias tris mintis pagaliau apsispręsite žengti žingsnį į priekį ir interneto svetainės kūrimas bus tarsi dar vienas postūmis tobulumo link. Susisiekite su mumis dėl puodelio kavos ar arbatos ir mes padėsime Jums rasti geriausią sprendimą.