+370 686 79188
info@jaunareklama.lt

Kaip padidinti pardavimus elektroninėje parduotuvėje?


Internetinės elektroninės parduotuvės sukūrimas yra tik mažas žingsnis sėkmingo elektroninio verslo link. Visa sėkmė priklauso nuo įdėtų pastangų: vidinio bei išorinio SEO, el. parduotuvės vystymo atsižvelgiant į klientų poreikius, marketinginių sprendimų.

Ne vienas turintis elektroninę parduotuvę kelią sau klausimą: "Tai kaip gi padidinti pardavimus?"

Ar Jūs kada nors bandėte naudoti įvairius kuponus ar kitas reklamines strategijas, siekiant padidinti pardavimus? Sakysite, kad tai visi daro ir Jūsų tai neįtakoja? Tačiau, tyrimai rodo, kad gera reklama tikrai veikia, jei yra panaudota teisingai.

Pateikiame keletą pardavimų skatinančių sprendimų:

1. PAPILDOMOS PREKĖS PREKIŲ KREPŠELYJE


Pasiūlykite pirkėjams esant krepšelyje įsigyti papildomų prekių.Tai gali būti prekės, kurios tinka jau prie įsidėtų prekių arba pasiūlyti visiškai kitų prekių su nuolaida. Tai labai panašu į saldainių pirkimą dideliame prekybos centre, kol laukiame kasoje kol galėsime susimokėti už pirkinius.
2. SKATINIMAS EL.PAŠTU

El. pašto adresų bazės surinkimas mažoms įmonėms turėtų būti vienas iš prioritetų. El. paštus galima surinkti panaudojant kokią nors akciją, kaip tarkime "Užsiregistruokite ir pristatysime prekes nemokamai". Tyrimai rodo, kad nemokamas pristatymas labiau veikia, jei nuolaida kokiai nors prekei.3. LOJALUMAS


Nepamirškite savo lojalių klientų, kurie skaito nuojienlaiškius. Apdovanokite juos už tai, kad jie skaito Jūsų naujienlaiškį.

4. NAUJOS PREKĖS + SEZONINIAI IŠPARDAVIMAI


Nepamirškite informuoti skaitytojų apie naujas prekes, sezoninius ar prieššventinius išpardavimus. Priklausomai nuo elektroninės parduotuvės parduodamų prekių pardavimai gali išaugti ženkliai.