+370 652 00988
info@jaunareklama.lt

Turite internetinę svetainę ar planuojate kurtis naują? Jums tai bus naudinga.

Ar žinote kaip pateikti detalų produkto aprašymą, kad jis skatintų pardavimus?


Kaip jūs pateikiate produkto aprašymą savo internetinėje svetainėje ar elektroninėje parduotuvėje, kad jie generuotų pardavimus?

Norite sužinoti arba pasitikrinti, ar teisingai viską darote?  Tuomet šis straipsnis kaip TIK JUMS.

Plačiau...

Atsinaujino Google Maps - kas naujo?


Ar pastebėjote naują "Klausimai ir atsakymai" skiltį Google maps programėlėje?

Plačiau...

SEO sėkmės faktorių periodinė lentelė


SEO sėkmės faktoriai - pasitikrinkite ar Jūsų svetainė juos atitinka!

Plačiau...

Kaip pradėti rinkti el. paštus


Kodėl verta pradėti rinkti el. pašto adresus? Mes praleidžiame daug laiko investuodami į Facebook, Twitter, Pinterest ir kitus socilainius tinklus. Bet kas nutinka, kai jie persipildo nuo įvairios informacijos? Vartotojai tampa abejingi. Be to, viskas yra laikina. Tad jei kada nors kažkuris socialinis kanalas užsidarys, Jūs prarasite visus savo sekėjus ir neturėsite kito būdo jų pasiekti.

Plačiau...

Kaip padidinti pardavimus elektroninėje parduotuvėje?

Ne vienas turintis elektroninę parduotvę kelią sau klausimą: "Tai kaip gi padidinti pardavimus?"

Ar Jūs kada nors bandėte naudoti įvairius kuponus ar kitas reklamines strategijas, siekiant padidinti pardavimus? Sakysite, kad tai visi daro ir Jūsų tai neįtakoja? Tačiau, tyrimai rodo, kad gera reklama tikrai veikia, jei yra panaudota teisingai.

Plačiau...

Ko negalima pamiršti keičiant seną internetinį puslapį nauju


Daugelis įmonių turi vienokias ar kitokias internetines svetaines. Laikui bėgant jos pasensta tiek vizualiai, tiek ir technologiškai. Tad kas keletą metų įmonės investuoja į savo internetinio puslapio atnaujinimą. Tačiau prieš kuriant naują svetainę reikėtų įsivertinti esamos svetainės pliusus ir minusus.

Plačiau...

3 priežastys, kodėl reiktų keisti internetinę svetainę


Jūsų internetinė svetainė yra reklamos / marketingo įrankis ir jis turi atspindėti ką jūs darote ir kas jūs esate. Turint tai galvoje, pažiūrėkite kritiškai į savo internetinę svetainę. Ar ji būtent tokia? Jei ne, tada tikriausiai atėjo pats laikas pagalvoti apie tinklalapio atnaujinimą. Jūs nebūtinai turite iš pagrindų ją keisti, gali užtekti ir patobulinimo. Norėdami Jums padėti priimti sprendimą, pateikiame 3 priežastis, kurioms esant tikrai reiktų tai atlikti.

Plačiau...

Susisiekite
Atsakysime į rūpimus klausimus
Susisiekite
Siųsti